PKO Bank Polski sponsorem meczu ze Stalą Mielec!

Miło nam poinformować, że sponsorem pierwszego, historycznego meczu Puszczy Niepołomice w roli gospodarza jest PKO Bank Polski- Oficjalny Bank Ekstraklasy, mecenas piłki nożnej, partner wielu wydarzeń biegowych, kolarskich, jeździeckich i innych, promujących aktywność fizyczną w Polsce.

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego i ważną częścią krajowej gospodarki.

Istotną rolę w społecznej aktywności banku pełnią działania wspierające szeroko rozumiany sport. PKO Bank Polski jest partnerem imprez biegowych w całej Polsce, wspiera też narciarstwo biegowe, kolarstwo, a także polskie jeździectwo. Bank wykorzystuje również swój potencjał jako mecenas piłki nożnej. Jest od 2018 r. Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy, a od 2019 r. Partnerem Tytularnym Ekstraklasy.

Bank wprowadził Program Partnerski, polegający na zaangażowaniu klubów Ekstraklasy w promocję produktów Banku za odpowiednią prowizję. Środki te mogą być przeznaczane na rozbudowę infrastruktury, kształcenie młodych piłkarskich talentów, innowacje sportowe czy na inne działania prorozwojowe w klubach. Bank wprowadził również do sprzedaży Oficjalną Kartę Ekstraklasy – kartę płatniczą z herbem każdego klubu występującego w Ekstraklasie. To jedyny taki produkt na rynku. Równolegle w ramach współpracy Bank rozwija kanały „PKO Bank Polski Grajmy Razem” w social mediach, promuje młodzieżowców przyznając nagrody dla najlepszych w każdym miesiącu, a także realizuje projekt „Kanapa Kibica”, który integruje kibiców na każdym stadionie w kraju.