Fortuna 1 Liga

Hubert Tomalski: zostawiliśmy dziś na boisku kawał zdrowia

Hubert Tomalski był bez wątpienia czołową postacią meczu z Arką Gdynia. Nasz pomocnik wpisał się na listę strzelców i asystował przy drugim golu dla Puszczy. 

Ciężko mi jest ten mecz opisać, gdyż zostawiliśmy dziś na boisku kawał zdrowia, grając bardzo dobre spotkanie. Szczególnie w drugiej połowie, na tak ciężkim terenie w Gdyni pokazaliśmy, że potrafimy grać dobrą piłkę, utrzymywać się przy niej i konstruować akcje. Swego czasu przyjęła się do nas „łatka” zespołu, który przyjeżdża tylko „kopać piłkę”, lecz gdy boisko jest dobrze przygotowane, tak jak tutaj w Gdyni to widać, że mamy pomysł na grę, zawodników o dużych umiejętnościach i dziś to udowodniliśmy.

Popełniliśmy parę niepotrzebnych błędów, ale taka jest piłka. Nawet piłkarzom na najwyższym poziomie się to zdarza, ale trzeba potrafić z tego się podnieść. Przed nami niedługo kolejny mecz, w którym nie pozwolimy sobie na powtórzenie tych błędów i musimy ponownie zaprezentować dobrą formę i ofensywny styl, tak jak to miało miejsce dzisiaj.