Fortuna 1 Liga

Powtórka mile widziana

Już jutro czeka nas starcie z jednym z najmocniejszych zespołów Fortuna 1 Ligi – ŁKS-em Łódź. Łodzianie są wiceliderem rozgrywek. Początek meczu o godzinie 12:30. Mecz będzie transmitowany w serwisie IPLA. 

ŁKS zdobył do tej pory 31 punktów, co daje pozycję wicelidera za Bruk-Bet Termaliką. Bilans łodzian to 10 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Podopieczni Wojciecha Stawowego przegrali w środę z Radomiakiem Radom i była to ich pierwsza porażka od 18 lipca. Nasz zespół po wygranej w środę z Górnikiem Łęczną plasuje się na 8 pozycji i ma na koncie 18 punktów. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola w Łodzi to 2.24.

Puszcza w poprzednim sezonie zdobywała punkty w znaczącej większości na wyjazdach. W tym jednak trend się odwrócił. Punktujemy u siebie, ale w delegacji nie zdobyliśmy jeszcze kompletu punktów. Odnieśliśmy 2 remisy i 2 porażki, a nasz bilans bramkowy wynosi 4-7. Kurs, że jutro zachowamy czyste konto to 5.

Historia spotkań pomiędzy Puszczą, a ŁKS-em nie jest długa. Do tej pory mierzyliśmy się 2 razy. W Niepołomicach musieliśmy uznać wyższość łodzian i przegraliśmy 0:2. Natomiast na wyjeździe to my po końcowym gwizdku sędziego cieszyliśmy się z 3 punktów. Gola na wagę zwycięstwa strzelił wówczas Widejko. Co ważne była to, jak się później okazało jedyna porażka łodzian na wiosnę w sezonie 2018/2019.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.