Statystyki przed meczem z Odrą Opole

Zanim zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra, sprawdźmy statystyki przed meczem z Odrą Opole.

Opolanie mają na swoim koncie 42 punkty. 23 punkty nasi rywale zdobyli na własnym boisku. Bilans bramkowy to 20:16. W ostatnim meczu domowym Odra zremisowała u siebie 1:1. Zwycięstwo podopieczni Piotra Plewni stracili w doliczonym czasie gry.

Odra strzeliła 40 goli. Ciekawie rozkłada się podział na połowy. Zawodnicy Odry zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie strzelili po 20 goli. Jeżeli chodzi o defensywę, to opolanie stracili 39 goli. W pierwszej połowie bramkarz Odry został pokonany 17 razy. W drugiej rywale strzelili Odrze 22 gole. Najczęściej bowiem nasi rywale tracą gole w przedziale 76-90. Ekipa z Opola w tym fragmencie gry stracili 10 goli.