Fortuna 1 Liga

Szukając przełamania

Dzisiejsze starcie Puszczy Niepołomice z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, będzie starciem dwóch zespołów szukających ligowego przełamania.

Żubry musza się maksymalnie skupić na walce o pierwsze domowe zwycięstwo w tym sezonie. Żeby to mogło nastąpić piłkarze Puszczy muszą znaleźć sposób na zdobycie bramki przed własną publicznością, co po raz ostatni uczynili 10 sierpnia.

Słonie również nie mają ostatnio dobrej passy. Bruk-Bet Termalica Nieciecza sezon rozpoczęła od trzech kolejnych zwycięstw, by w kolejnych 7 meczach zdobyć zaledwie dwa punkty.

Oba zespoły w kończącym się tygodniu solidarnie pożegnały się z rozgrywkami Pucharu Polski. O ile porażkę Puszczy z Legią można uznać za wkalkulowaną, tak nasi dzisiejsi rywale przegrali z ligowym rywalem GKS-em 1962 Jastrzębie 1-0.

W ubiegłym sezonie w Niepołomicach wygraliśmy 1-0 po bramce Jakuba Bąka, a w Niecieczy zespoły podzieliły się punktami po remisie 2-2.

Kurs na przełamanie Żubrów i zwycięstwo w dzisiejszym meczu wynosi 2.78. Nasi piłkarze w końcu znajdą sposób na zdobycie bramki przy K2? Kurs na takie zdarzenie wynosi 1.34.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. Mecz poprowadzi Sebastian Krasny z Krakowa.

Na relację minuta po minucie zapraszamy tutaj!