Zaczynają w 46. minucie

W niedzielę 27 września piłkarki Puszczy wybrały się pod Oświęcim na mecz w ramach 6. kolejki Makroregionalnej III ligi kobiet z byłym drugoligowcem Iskrą Brzezinka. Kolejny raz bardzo źle w spotkanie wchodzą niepołomiczanki i to gospodynie do przerwy prowadzą 2:0.

Po przerwie Żubrzyce kolejny raz budzą się i pokazują, że gdyby tak grały 90 minut, to punktów w ligowej tabeli byłoby zdecydowanie więcej. W 59. minucie piłkę w pole karne dogrywa Gabriela Siuda. Tam „piętkuje” kapitan zespołu Natalia Bania, a kontaktową bramkę zdobywa Natalia Radwańska. W 65. minucie spotkania nasza „LEWAndowska” z asystą dwóch obrończyń wyrównuje wynik spotkania, a 10 minut później wyprowadza swój zespół na prowadzenie zdobywając klasycznego hattricka! Niestety zabrakło skupienia i koncentracji w końcowej fazie meczu i to gospodynie ratują remis po rzucie rożnym w 82. minucie meczu.

Przed nami wydarzenie roku w kobiecej piłce nożnej. Pierwszy raz w historii makroregionu odbędą się Derby Gminy Niepołomice i powiatu wielickiego. W Ochmanowie 4 października o godzinie 16:00 Puszcza Niepołomice zagra z Dębem. W historii spotkań niepołomickie Żubrzyce tylko raz uznały wyższość rywalek zza miedzy, jednak obecnie to przeciwnik o jedno oczko i miejsce wyprzedza w tabeli podopieczne Tomasza Słabonia.