Fortuna 1 Liga

Zaczynamy!

Okres przygotowawczy za nami. Pora na nowy sezon Fortuna 1 Ligi! Nasz zespół rozpocznie pierwszoligowe zmagania na wyjeździe. Rywalem Żubrów będzie GKS Jastrzębie. Początek meczu o godzinie 18:00. Mecz będzie można obejrzeć wyłącznie na platformie IPLA.

Nasz zespół bardzo zmienił się w okresie okresu przygotowawczego. Kontrakty z naszym klubem podpisało 12 nowych zawodników. W gronie nowych graczy nalazł się między innymi Rafał Boguski. To zawodnik, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. W swojej karierze “Boguś” zagrał 355 meczów w ekstraklasie i strzelił 61 goli. Pora jednak przejść do naszego sobotniego rywala.

Sezon 2021/2022 rozpoczniemy od dwóch meczów na wyjeździe. Pierwszym rywalem będzie wspomniany wyżej GKS Jastrzębie. Zespół z Jastrzębie również przeszedł rewolucję kadrową. Trenerem został Jacek Kacprzak. Do drużyny dołączyło wielu młodych zawodników. W ostatnim sparingu podopieczni Jacka Trzeciaka mierzyli się z GKS-em Tychy. Mecz zakończył się zwycięstwem tyszan 5:2. Kurs w Fortunie, że pokonamy bramkarza Jastrzębia to 1.45.

W poprzednim sezonie trzykrotnie nasz zespół mierzył się z GKS-em Jastrzębie. W meczu u siebie wygraliśmy 2:1. Dokładnie tak sam wynik padł w meczu rewanżowym. Wtedy też kapitalnym golem z przewrotki popisał się Jakub Bartosz. Ponadto z zespołem GKS-u rywalizowaliśmy w Pucharze Polski. Wtedy mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla nas. Kurs w Fortunie, że strzelimy gola jako pierwsi to 2.34.

Sobotnie spotkanie będzie 8 konfrontacją obu drużyn. Bilans jest korzystny dla ekipy Tomasza Tułacza. 5 razy górą był nasz zespół, ponadto zanotowaliśmy 2 remisy.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.