Plan przygotowań piłkarek

Święta, święta i 5 kilogramów więcej…. Nim sylwestrowe bale przedstawiamy plan przygotowań żeńskiej Puszczy Niepołomice do rundy rewanżowej sezonu 2020/21.

Żubrzyce przygotowania rozpoczną 11 stycznia treningami indywidualnymi, które pomóc mają w adaptacji do cięższej pracy i większego wysiłku. Pierwsza zespołowa jednostka odbędzie się 20 stycznia. Pierwszy mikrocykl przeznaczony będzie na wprowadzenie oraz testy motoryczne, a zakończony grą wewnętrzną. Niepołomiczanki trenować będą trzy razy w tygodniu plus gra kontrolna. Zespół trenować będzie na swoich obiektach w Niepołomicach oraz Ochmanowie.

Podopieczne Tomasza Słabonia zagrają w tym czasie z Wawelem Kraków, Resovią Rzeszów, Prądniczanką Kraków, Wandą Kraków, Szreniawą Nowy Wiśnicz, MTS Knurów i Górnikiem Wieliczka. Start ligi i pierwszy mecz z aktualnym liderem planowany jest na 10/11 kwietnia. W zespole będzie testowanych pod kątem gry w III lidze 5 nowych zawodniczek. O wszystkich nowościach informować będziemy na bieżąco na naszym profilu Facebookowym oraz głównej stronie Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza www.puszcza-niepolomice.pl