Po raz ostatni w delegacji

W niedzielę o godzinie 16:00 nasz zespół zagra z Sandecją Nowy Sącz. Po raz ostatni w tym sezonie powalczymy o punkty na wyjeździe. 

Sandecja Nowy Sącz z 42 punktami zajmuje 11 miejsce w lidze. Zespól Dariusza Dudka ma za sobą kapitalną wiosnę. Jednak dobra forma Sandecji swój początek miała już pod koniec ubiegłego roku. Wtedy bowiem zespół z Nowego Sącza nie przegrał 6 kolejnych spotkań. Wiosną przez następne 11 spotkań nikomu nie udało się pokonać Biało-Czarnych. Dopiero Radomiak w 30. kolejce zdołał pokonać naszych jutrzejszych rywali. Od tego meczu coś w Sandecji się zacięło i w 3 kolejnych meczach piłkarze Dariusza Dudka nie potrafili zdobyć pełnej puli. Kurs w Fortunie, że jutro Puszcza strzeli gola jako pierwsza to 2.34.

W niedziele po raz 8 zmierzymy się z Sandecją. Do tej pory 4 razy wygrywała Sandecja, a 2 razy Puszcza. Tylko 1 raz spotkanie zakończyło się remisem. W ostatnim spotkaniu obu zespołów lepsi okazali się nasi rywale. Przy K2 wygrali 1:0, a gola na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Piter-Bucko.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.