Po trzeci wyjazdowy komplet

Dzisiaj w Chojnicach Żubry postarają się o trzecie wyjazdowe zwycięstwo trwającego sezonu.

Na starcie nowych rozrywek Fortuna 1 ligi piłkarze Puszczy Niepołomice zdecydowanie lepiej punktują na boiskach rywali. Po zwycięstwach w Opolu i w Głogowie nadszedł czas na walkę z Chojniczanką.

Oba zespoły przystąpią do tego spotkania z identycznym dorobkiem punktowym. Nasi rywale również zgromadzili 7 punktów z czego u siebie jeden mecz wygrali i dwa przegrali. W ostatniej kolejce Chojniczanka wysoko uległa u siebie Miedzi Legnica 0-3.

Co ciekawe terminarz dla Chojniczanki ułożył się dosyć osobliwie, bowiem będzie to trzeci domowe spotkanie tej drużyny z rzędu. W ubiegłym roku mecz wyjazdowy z Chojniczanką zakończył się remisem 1-1.

Kurs w Fortunie na zwycięstw Puszczy wynosi 3.2. Oba spotkania wyjazdowe Żubry wygrały osiągając na terenie rywala identyczny wynik 0-1. Kurs na takie zdarzenie w dzisiejszym meczu wynosi 7.2.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Dzisiejszy mecz poprowadzi Artur Aluszyk ze Szczecina. Będzie to jego pierwszoligowe spotkanie w tym sezonie. Poprzednie dwa gospodarze wygrali 1-0.

Mecz w Chojnicach rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:00.