Po trzecie zwycięstwo z rzędu

Ostatnie tygodnie są dla Puszczy udane. Dwie kolejne wygrane sprawiły, że sytuacja Puszczy w tabeli zmieniła się. Jak wiemy apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc jutro liczymy na trzecie zwycięstwo przy K2. 

Do Niepołomic przyjeżdża beniaminek Fortuna 1 Ligi – Widzew Łódź. Łodzianie w pierwszych kolejkach sezonu płacili przysłowiowe frycowe i zanotowali trzy porażki. W ostatnich meczach Widzew jednak dwukrotnie wygrał, a ostatnio mimo gry w dziesiątkę zdołał ugrać punkt z Zagłębiem Sosnowiec. Puszcza po remisie z Koroną, w kolejnych dwóch meczach zgarnęła komplet punktów. Przed niedzielnym meczem oba zespoły zgromadziły po 7 punktów. Puszcza jest 12, a Widzew 14. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli jutro pierwsza gola wynosi 1.97.

Co ciekawe obie ekipy spotkały się do tej pory tylko jeden raz. Był to mecz towarzyski w 2014 roku i zakończył się remisem 1:1. Spotkanie będzie miało dodatkowy smaczek. Ievgen Radionov przed przyjściem do Puszczy bronił barw ŁKS-u Łódź. Z kolei w Widzewie pierwszoplanową postacią jest Marcin Robak. W obecnym sezonie obaj napastnicy wpisali się po dwa razy na listę strzelców. Który ze snajperów jutro będzie górą? Kurs w Fortunie, że Puszcza nie straci gola to 3.30.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.