Po trzecie zwycięstwo z rzędu!

W niedzielę 4 września piłkarze Puszczy Niepołomice rozegrają u siebie zawodników Olimpii Zambrów. Początek spotkania o 15:30

Trzecia w tabeli Puszcza zagra w niedzielę na własnym stadionie z Olimpią Zambrów. U siebie w pierwszych dwóch spotkaniach zdobyła komplet 6 punktów po zwycięstwach z Siarką Tarnobrzeg i Rozwojem Katowice. Olimpia Zambrów sklasyfikowana po sześciu kolejkach na ostatnim miejscu w tabeli na wyjazdach nie zdobyła dotąd bramki, przegrała trzy spotkania i straciła 9 bramek.

Jedyne zwycięstwo w bieżącym sezonie gracze Olimpii odnieśli u siebie z ROW-em Rybnik, a miało to miejsce 19 sierpnia. W ostatniej kolejce również u siebie gracze z Zambrowa zremisowali 0-0 z Radomiakiem Radom.

Przy Kusocińskiego podopieczni trenera Tomasza Tułacza zawsze walczą o pełną pulę i nie inaczej będzie również w niedzielę. Mecz planowo miał się rozpocząć o godzinie 17:00, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców chcących obejrzeć zarówno ligowy mecz Puszczy jak i eliminacyjny Reprezentacji Polski z Kazachstanem (początek meczu w Astanie o 18:00) mecz w Niepołomicach rozpocznie się o 15:30 tak by sympatycy futbolu mogli bez przeszkód obejrzeć oba spotkania.

Żaden z zawodników Puszczy nie musi w tym meczu pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek. Uważać musi jednak Marcin Orłowski, który ma na koncie trzy upomnienia. Napomnienie w spotkaniu z Olimpią skutkować będzie przymusową przerwą w kolejnym spotkaniu.

Dziś rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Tradycyjnie można je zakupić za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl, sprzedaż internetowa pozwala zakupić bilet bez konieczności wychodzenia z domu. Kibiców, którzy cenią sobie zakup bezpośredni zapraszamy do klubowego sekretariatu w czwartek 1 września oraz w piątek 2 września w godzinach 9.00 – 16.00.

W dzień meczowy, w niedzielę 4 września wejściówki będzie można nabyć w kasie biletowej przed stadionem od godziny 13.30.

Serdecznie zapraszamy!