Pogoda sprzyja przebudowie

Wyjątkowo pogodny styczeń pomaga w pracach na stadionie miejskim w Niepołomicach.

Wiosenna aura sprzyja pracom budowanym przy ulicy Kusocińskiego 2. Z dnia na dzień stadion Puszczy Niepołomice prezentuję się coraz efektowniej. Równocześnie z wykończeniem trybuny głównej prowadzone są również prace w budynku klubowym.

Główna trybuna stadionu, usytuowana wzdłuż ulicy Kusocińskiego posiada już większość krzesełek. Do zamontowania pozostały już tylko siedziska w sektorze VIP oraz miejsca pracy dla przedstawicieli mediów. Trwają również zaawansowane prace nad ukończeniem stanowisk dla spikera, kamer oraz komentatorów telewizyjnych i radiowych. Gotowa jest już m.in. klatka schodowa.

Na ukończeniu są również prace związane z położeniem kostki brukowej w przejściach między sektorami. Zamontowane zostały już także bramy wyjściowe i ewakuacyjne.  Po zainstalowaniu kamer oraz nagłośnienia prace na trybunie głównej będą w zasadzie na ukończeniu.

Swoje oblicze przy okazji remontu zmienia również budynek klubowy. Dotychczasowy obiekt w którym mieściła się szatnia zespołu gospodarzy, pokój trenerów oraz miejsce kontroli antydopingowej zyskał piętro. Dodatkowo obok „starego” budynku powstał drugi oraz wygodne połączenie między nimi. Obecnie trwają prace wykończeniowe począwszy od tynków na parterze do montażu konstrukcji pod ścianki działowe na piętrze.

Start rundy wiosennej zaplanowano na 7-8 marca. Pierwszym rywalem Puszczy Niepołomice będą  zawodnicy Stali Mielec.  Pierwsze osiem spotkań gracze Puszczy rozegrają na własnym terenie.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Marek Bartoszek