Poważna kontuzja Michała Czarnego

Potwierdziły się najgorsze scenariusze. Michał Czarny zerwał ścięgno Achillesa w trakcie spotkania ze Stomilem Olsztyn w meczu 15. Kolejki Fortuna 1 ligi.

Wyjazdowy mecz z przedostatnią drużyną w lidze rozpoczął się fantastycznie dla stopera Puszczy Niepołomice, który już w piątej minucie meczu wpisał się na listę strzelców. Dla Michała było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

Niestety kilkanaście minut później konieczne było skorzystanie z noszy i dalszy udział w meczu był wykluczony. Możemy potwierdzić, że nasz zawodnik doznał zerwania ścięgna Achillesa.

To poważny uraz który oznacza dłuższą przerwę w grze. Michała Czarnego czeka teraz operacja i rehabilitacja. Jesteśmy przekonani,  że szybko wróci do pełnej dyspozycji.

Od swojego debiutu w naszej drużynie w lipcu 2015 roku jest niekwestionowanym liderem naszej defensywy. W nieco ponad trzy sezony rozegrał już 112 meczów w barwach naszej drużyny. Mamy nadzieję, że kolejna okazja będą powrotem do gry po kontuzji nadejdzie bardzo szybko!

 

Michał jesteśmy z Tobą!