Przed meczem z Siarką

Choć zagramy w Brzesku formalnie będziemy gospodarzem meczu 11 kolejki. Początek meczu z Siarką już dziś o 15.00

Cel na dzisiejszego spotkanie jest jeden. Czas przerwać passę trzech porażek w ostatnich drugoligowych występach. Aby to zrobić bardzo szybko musimy znaleźć sposób na rozwiązanie „worka” z bramkami. Nasza strzelecka niemoc trwa już 270 minut. Wystarczy.

P0 10 kolejkach Puszcza Niepołomice zajmuje 13 miejsce w ligowej tabeli balansując tuż nad krawędzią strefy spadkowej. Trudno nam dziś spoglądać w rejony pierwszych miejsc w tabeli, ale przełamanie i komplet punktów z pewnością wróci wiarę w korzystne zakończenie bieżących rozgrywek.

Dzisiejszym rywalem naszego zespołu w meczu rozegranym przy ulicy Okocimskiej 34 w Brzesku będzie drużyna Siarki Tarnobrzeg. Zespół prowadzony przez znanego w Małopolsce trenera Ryszarda Kuźmę plasuje się na 9 miejscu. Zgromadził dotąd 16 punktów, a wiec o 5 więcej niż nasz zespół.

Nasz dzisiejszy przeciwnik może pochwalić się bilansem 4 zwycięstw, 4 remisów i dwóch porażek. O wiele lepiej graczom Siarki idzie w Tarnobrzegu, gdzie w 6 meczach zanotowali 3 zwycięstwa,2 remisy i jedną porażkę. Na wyjazdach Siarka już tak skuteczna nie jest o czym świadczy jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedna przegrana.

W tym sezonie pierwsze 6 meczów Siarka rozegrała pod wodzą Tomasza Tułacza. Po przejęciu zespołu przez trenera Kuźmę, Siarka zremisowała z Wisłą Puławy i MKS-em Kluczbork, przegrała mimo prowadzenia 2-0 z Zagłębiem Sosnowiec oraz w ostatniej kolejce gracze Siarki pokonali 1-0 Kotwicę Kołobrzeg.

Najlepszym strzelcem zespołu jest Daniel Koczon, który trafił już w tym sezonie ligowym czterokrotnie do bramki rywala.

Po spotkaniu w Górze Witold Cichy, obrońca Puszczy Niepołomice stwierdził, że dla nas będzie to mecz o życie. Liczymy, że walki i determinacji po stronie zawodników Puszczy nie zabraknie.

 

/mb/