Przełamać gdyńską niemoc

Ledwo opadł kurz po pucharowym starciu, a już jutro powalczymy z Arką Gdynia o ligowe punkty. Początek meczu w Niepołomicach o 14:30. Transmisję ze spotkania przeprowadzi IPLA. 

2:5, 3:2, 3:2 i 2:5 to wyniki rywalizacji z Arką Gdynia. Mimo, że potrafiliśmy nawiązać walkę z zespołem z Gdyni, to nigdy jeszcze nie zdołaliśmy przechylić szali zwycięstwa na naszą stronę. Kurs w Fortunie, że oba zespoły strzelą gola to 1.84.

O wtorkowym meczu w Fortuna Pucharze Polski powiedziano już wszystko. To już zamknięty rozdział dla naszego zespołu w tym sezonie. Została gra w Fortuna 1 Lidze i wiele punktów do zdobycia. Przed jutrzejszym meczem Puszcza zajmuje 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Przed tygodniem w meczu inaugurującym wiosnę, musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Lepsi od Puszczy okazali się gracze Apklan Resovii, którzy wygrali 2:1.

Z kolei Arka Gdynia pokonała u siebie 1:0 GKS Jastrzębie. Dla zespołu prowadzonego przez Dariusza Marca był to 4 kolejny mecz ligowy bez porażki. Przed spotkaniem z Puszczą Arka zajmuje 5 miejsce w tabeli. Do tej pory gdynianie zdobyli 32 punkty i do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem tracą w tym momencie 6 punktów. Kurs w Fortunie, że Puszcza jutro strzeli gola jako pierwsza to 2.12.

Przypominamy, że spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:30 i będzie transmitowane w serwisie IPLA.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.