Przygotowania żeńskiej Puszczy

W sobotę 14 stycznia przed południem do treningu wrócą piłkarki Puszczy Niepołomice. Po niecałym miesiącu przerwy drużyna rozpocznie okres przygotowawczy sparingiem wewnętrznym.

Przygotowania podzielone zostały na konkretne grupy tematyczne i potrwają około 12 tygodni, gdzie Puszcza trenować będzie na własnych obiektach m.in. na hali sportowej w LO w Niepołomicach, sali gimnastycznej oraz orliku w Podłężu i boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Niepołomicach.

Zespół trenera Słabonia rozegra sparingi z drużynami występującymi w wyższych rozgrywkach ligowych m.in. z Wandą Kraków, Respektem Myślenice, Prądniczanką Kraków czy innym IV ligowcem z Górnikiem Wieliczka. 11 lutego zaplanowano mocno obsadzony turniej Walentynkowy organizowany przez Prądniczankę, gdzie niepołomiczanki będą najniżej notowanym zespołem i spotkają się z kolejną grupą silnych rywali takich jak Tarnovia, Tuchovia, Victoria Gaj, czy Gwiazda Prószków.

Jeśli chodzi o ruchy transferowe to również będą zmiany o których klub poinformuje wkrótce. Rundę wiosenną Puszcza Niepołomice rozpocznie spotkaniem wyjazdowym w Nowym Wiśniczu gdzie 8/9 kwietnia.

Puszcza po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce w tabeli z 2 punktami straty do lidera.

Runda jesienna w wykonaniu Puszczy Niepołomice:
Puszcza – Szreniawa 3:0
Osieczany – Puszcza 4:0
Puszcza – Jelna 0:2
Rysy – Puszcza 6:1
Puszcza – Dąb 2:0
Dąbrovia – Puszcza 1:2
Puszcza – Tarnovia 4:2
Starówka – Puszcza 0:0
Puszcza – Łapanów 6:0

 

/mb/