Przywrócić twierdzę K2

Niepołomice były dotąd miejscem zwycięstw piłkarzy Puszczy Niepołomice. Po dwóch kolejnych porażkach u siebie czas w końcu odczarować K2!

Zwycięstwo ze Stalą Mielec było pierwszym i jak dotąd ostatnim meczem domowym Puszczy, które zakończyło się zdobyciem jakichkolwiek punktów. Później do domów z kompletem punktów wracali zawodnicy Warty Poznań i Bytovii Bytów.

Starcie z Podbeskidziem będzie więc dobrą okazją do zatrzymania niechlubnej serii porażek na własnym obiekcie. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem Podbeskidzie w tym sezonie jeśli przegrywa to tylko u siebie.

Spośród trzech wyjazdów naszych sobotnich rywali, aż dwa kończyły się zwycięstwem, a trzeci remisem. Podbeskidzie wygrało w Katowicach  i Mielcu po 1-0 oraz zremisowało ostatnio z Bytovią 1-1.

Goście przyjadą więc do Niepołomic w roli eksperta od wyjazdów tym sezonie zajmując przy okazji 4 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów.

W ubiegłym sezonie pierwszej ligi Podbeskidzie dwukrotnie z Puszczą wygrało. W Bielsku- Białej było 2-1, a rewanż w Niepołomicach okazał się jeszcze bardziej okazały dla rywali, którzy wygrali 3-1.

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00. Serdecznie zapraszamy!

Bilety tradycyjnie można nabyć za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. W dniu meczu (1 września) kasy biletowe zostaną otwarte o godzinie 17.00.