Rozpocząć serię!

Puszcza Niepołomice ma już na swoim koncie pierwsze zwycięstwo. Teraz wszyscy czekamy na kolejną wygraną i rozpoczęcie w górę tabeli Fortuna 1 Ligi. Już jutro Żubry zagrają przy K2 z GKS-em Jastrzębie. Mecz rozpocznie się o 19:00. 

GKS Jastrzębie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli Fortuna 1 Ligi. Zespół prowadzony przez Pawła Ścieburę przegrał do tej pory wszystkie 5 meczów i zajmuje 17 miejsce w tabeli. Zespół z Jastrzębia stracił 10 goli, a strzelił tylko 2. Warto jednak dodać, że obie bramki padły w meczu wyjazdowym, dlatego nasza defensywa musi mieć się na baczności.

W poprzedniej kolejce GKS Jastrzębie grał w Łodzi z tamtejszym Widzewem. Mecz zakończył się zwycięstwem łodzian. – Gramy w środę z Puszczą, ale ta liga w tym roku jest naprawdę bardzo silna. Czy to jest Puszcza, Korona lub Widzew, podchodzimy do każdego meczu tak samo. Nie lekceważymy żadnego rywala, ale w Niepołomicach na pewno będziemy grali o zwycięstwo. Patrzymy na tabelę, obserwujemy ją, ale skupiamy się na sobie. Nie załamujemy się, ciężko pracujemy i bardzo chcemy, żeby to w końcu odpaliło – mówił po meczu z Widzewem napastnik GKS-u Daniel Rumin.

W poprzednim sezonie GKS zajął 14 miejsce. Zespół do momentu przerwania rozgrywek był wysoko w tabeli. Po restarcie rozgrywek ekipa z Jastrzębia wygrała jednak tylko 1 raz. 4 spotkania zremisowała i przegrała 7 razy. Na zwycięstwo w Fortuna 1 Lidze GKS czeka od 7 czerwca. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola pierwsza wynosi 1.59.

Do tej pory Puszcza mierzyła się z drużyną z Jastrzębia czterokrotnie. 2 razy wygrywaliśmy i 2 razy zremisowaliśmy. Bilans bramek wynosi 5:1 na korzyść Żubrów. Liczymy, że jutro uda się nam podtrzymać dobrą passę z GKS-em. Kurs w Fortunie, że zachowamy czyste konto wynosi 2.32.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.