Sprzedaż biletów na mecz ze Stalą Mielec!

Dziś (30.07) od godziny 15:00 rusza sprzedaż internetowa biletów na mecz 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy, gdzie nasza drużyna, w poniedziałek (7 sierpnia) o godzinie 19:00 zmierzy się ze Stalą Mielec.

Przypominamy, że Puszcza Niepołomice swoje domowe mecze rozgrywa na Stadionie Cracovii przy ul. Józefa Kałuży 1.

Bilety będzie można nabyć TUTAJ.

Informujemy również, że dzisiaj rusza sprzedaż karnetów na sektory E i G, a także karnetów i biletów VIP.

Bilety i karnety będzie można również zakupić stacjonarnie w kasie klubu przy ul. Kusocińskiego w Niepołomicach:

  • We wtorek (1.08) od godziny 16:00 do 20:00
  • W czwartek (3.08) od godziny 16:00 do 20:00

Bilety na spotkanie ze Stalą Mielec będzie można zakupić również w dniu meczu w kasach klubowych przy ul. Józefa Kałuży w Krakowie. O szczegółach sprzedaży informować będziemy w kolejnych komunikatach.

BILET ULGOWY:

Dostępne są bilety ulgowe dla uczniów, którzy ukończyli 13. rok życia i studentów. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.

KOBIETY I DZIECI:

Bilety dla kobiet i dzieci do 13. roku życia dostępne są w promocyjnych cenach. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Dzieci od 13. roku życia wchodzą na bilet ulgowy.

OFERTA DLA SENIORÓW:

Dla osób, które ukończyły 65. rok życia przysługują bilety ulgowe.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze.

ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

Dla zasłużonych, honorowych dawców krwi pierwszego stopnia przysługują bilety ulgowe. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji honorowego dawcy krwi na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.