Rusza sprzedaż karnetów na rundę jesienną!

Mamy informację, na którą wielu z Was czekało z ogromną niecierpliwością! W czwartek 27 lipca o godzinie 16:00 ruszy sprzedaż internetowa karnetów na rundę jesienną 2023/24 PKO BP Ekstraklasy.  

Karnety będzie można zakupić za pośrednictwem strony internetowej bilety.puszcza-niepolomice.pl. Do sprzedaży karnetów trafia na ten moment jedynie sektor A i B.

Przypominamy, że Puszcza Niepołomice swoje mecze rozgrywać będzie na stadionie Cracovii przy ulicy Józefa Kałuży 1 w Krakowie.

KARNET ULGOWY:

Dostępne są karnety ulgowe dla uczniów, którzy ukończyli 13. rok życia i studentów. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.

KOBIETY I DZIECI:

Karnety dla kobiet i dzieci dostępne są w promocyjnych cenach. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Dzieci do 13. roku życia wchodzą na karnet ulgowy.

OFERTA DLA SENIORÓW:

Dla osób, które ukończyły 65. rok życia przysługują karnety ulgowe.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze.

ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

Dla zasłużonych, honorowych dawców krwi pierwszego stopnia przysługują karnety ulgowe. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji honorowego dawcy krwi na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.

 

Sprzedaż karnetów stacjonarnie, odbywać się będzie po 31. lipca. O szczegółach sprzedaży będziemy informować w kolejnych komunikatach. 

Internetowa sprzedaż biletów na mecz ze Stalą Mielec ruszy w niedzielę, 30. lipca o godzinie 15:00. Sprzedaż stacjonarna, odbywać się będzie po 31. lipca. O szczegółach sprzedaży będziemy informować w kolejnych komunikatach. 

Bilety na pojedyncze spotkania będzie można zakupić również w dniu meczu, w kasie stadionu przy ulicy Józefa Kałuży 1 w Krakowie.