Ruszyła sprzedaż biletów

Już w sobotę przy Kusocińskiego kolejne starcie na poziomie pierwszoligowym. Tym razem będzie to pojedynek dwóch beniaminków. Na przeciw siebie staną zespoły, któe w ubiegłym roku udanie zakończyły rywalizację w II lidze wschodniej. Puszcza Niepołomice podejmie Wisłę Płock.

W pierwszym meczu tych drużyn, rozegranym w Płocku lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali skromnie 1-0. Czas pokusić się o rewanż. Zapraszamy do zakupu biletów. W sposób tradycyjny można je kupić codziennie w budynku klubowym w godzinach: 9.00 – 15.00.

W sobotę (w dniu meczowym) sprzedaż będzie prowadzona w godzinach 10-14 ( w budynku klubowym) oraz od 14.00 w kasie na stadionie.

Przypominamy również, że bilet można również kupić przez Internet. Sprzedaż internetowa kończy się 4 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Poniżej przypominamy jak należy dokonać takiej transakcji. Każdy kibic może kupić bilet na mecz nie wychodząc z domu.

Jak to zrobić?
1. Należy kliknąć w ten odnośnik: i wybrać zakładkę piłka nożna.
2. Zarejestrować się w serwisie podając swój login, adres e-mail oraz hasło.
3. Wybrać miejsce według klucza: sektor, rząd, numer krzesełka
4. Zaznaczyć odpowiedni bilet (normalny, ulgowy, specjalny)
5. Zapłacić za bilet przelewem internetowym
6. Wydrukować bilet
7. Przyjść na mecz!

Do zakupu biletów na mecze Puszczy Niepołomice niezbędna jest karta kibica, którą można wyrobić w budynku klubowym. Koszt zaopatrzenia się kartę wynosi 10 złotych. W celu uniknięcia kolejek zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów!

Do zobaczenia przy Kusocińskiego!