Sezon nabiera tempa

W piątek piłkarze Puszczy zagrają w Pruszkowie ze Zniczem, w przyszłą środę zawodników czeka wyjazd do Ostrowa Wielkopolskiego na mecz Pucharu Polski, by w sobotę 16 sierpnia zmierzyć się z w Mielcu ze Stalą.

Znicz to niewygodny rywal dla Puszczy. W czasie trzech lat wspólnej walki na poziomie drugoligowym z sześciu rozegranych meczów nasi piłkarze wygrali zaledwie jedno i to w Niepołomicach. Trzy wyprawy do Pruszkowa kończyły się porażkami w których Puszcza potrafiła zdobyć tylko jedną bramkę.

Po powrocie z województwa mazowieckiego piłkarze zaczną spoglądać w stronę Ostrowa Wielkopolskiego. Ostrovia nasz pucharowy rywal do spadkowicz z II ligi zachodniej. W tegorocznej edycji Pucharu Polski rozegrał już dwa mecze. W rundzie przedwstępnej piłkarze Ostrovii pokonali 3-1 zawodników Ruchu Zdzieszowice. W rundzie wstępnej, 27 lipca na własnym terenie Ostrovia ograła również 3-1 Górnik Wałbrzych.  Tegoroczne rozgrywki trzeciej ligi w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze Ostrovii rozpoczną dopiero 9 sierpnia.

Po powrocie z Wielkopolski czas na Podkarpacie. 16 sierpnia w Mielcu rozegramy trzecią już kolejkę II ligi. Stal w pierwszej kolejce uległa wysoko 4-1 Zagłębiu Sosnowiec.

/MB/