Sponsor 1 Ligi, Fortuna, z tytułem najlepszego Bukmachera Roku 2020!

10 lutego poznaliśmy najlepszych bukmacherów w Polsce. Wręczenie statuetek zorganizowano wyjątkowo w formule online. Organizatorzy zaangażowali w projekt znane postacie ze świata profesjonalnego sportu, esportu oraz dziennikarzy sportowych i ekspertów rynku zakładów wzajemnych. Wydarzenie poprowadził natomiast znany komentator, Jerzy Mielewski. Oficjalny sponsor rozgrywek 1 Ligi, Zakłady Bukmacherskie Fortuna, zdobyły tytuł Bukmachera Roku 2020 i zwyciężyły w kolejnych czterech kategoriach! A to nie wszystko – wciąż trwa głosowanie na Bukmachera Użytkowników!

Nagrody przyznano w rekordowej liczbie jedenastu kategorii, a rywalizacja w dwunastej „Nagrodzie Użytkowników” nadal trwa! Nominacje przynajmniej w jednej z ocenianych dziedzin otrzymała większość firm oferujących w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Pokazuje to, jak bardzo konkurencyjny jest rynek firm posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów, nawet mimo niewątpliwego spowolnienia, jakie dotknęło bukmacherów za sprawą
lockdownu w światowym sporcie w pierwszej połowie ubiegłego roku.

Najbardziej prestiżową statuetkę dla Bukmachera Roku 2020 otrzymał sponsor rozgrywek w 1 Lidze, Zakłady Bukmacherskie Fortuna. I. To po raz trzeci z rzędu! Trofeum wykonane z czarnego dębu trafiło do bukmachera za sprawą ambasadora Fortuny Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, zawodnika MMA. Według „Legalnych Bukmacherów” Fortuna okazała się najlepsza także w kilku innych kategoriach: m.in. Najlepsza Oferta, Odpowiedzialny Bukmacher oraz Najlepszy Marketing.

„Jako branżowi eksperci nieustannie obserwujemy rynek zakładów bukmacherskich, zbieramy na jego temat dane i oceniamy. W swoich wyborach bierzemy także pod uwagę opinie Internautów, niezależnych konsultantów, oraz dajemy się zaprezentować samym firmom bukmacherskim.” – mówi Adam Bieliński, organizator Nagród Bukmacherskich.

Na stronie internetowej organizatorów można wybrać Bukmachera Użytkowników, a także przeczytać kryteria wyboru, argumentację do nominacji oraz zwycięstw w poszczególnych kategoriach i obejrzeć filmy z wręczenia statuetek. A zatem Fortuna ma szansę na jeszcze jedną nagrodę. Warto głosować!

Dodajmy, że Fortuna zdobyła tę statuetkę po raz trzeci z rzędu. Tytularnym sponsorem rozgrywek w 1 Lidze jest od 2018 roku.