Sprzedaż biletów na mecz z Cracovią

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Cracovią, który odbędzie się 21 października o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie!

Bilety przez Internet można nabyć TUTAJ.

Bilety i karnety będzie można również zakupić stacjonarnie w kasie klubu przy ul. Kusocińskiego w Niepołomicach:

  • We wtorek (17.10) od godziny 16:00 do 20:00
  • W czwartek (19.10) od godziny 16:00 do 20:00

Sprzedaż będzie również prowadzona w Punktach Obsługi Klienta przy stadionie Cracovii:

  • Poniedziałek-piątek: 10:00 – 20:00
  • Sobota-niedziela: 10:00 – 18:00

Sektorami dopingującymi kibiców Puszczy Niepołomice są sektory B.

BILET ULGOWY:

Dostępne są bilety ulgowe dla uczniów, którzy ukończyli 13. rok życia i studentów. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.

KOBIETY I DZIECI:

Bilety dla kobiet i dzieci do 13. roku życia dostępne są w promocyjnych cenach. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Dzieci od 13. roku życia wchodzą na bilet ulgowy.

OFERTA DLA SENIORÓW:

Dla osób, które ukończyły 65. rok życia przysługują bilety ulgowe.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze. Bilety te można zakupić jedynie stacjonarnie.

ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

Dla zasłużonych, honorowych dawców krwi pierwszego stopnia przysługują bilety ulgowe. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji honorowego dawcy krwi na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.