Sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław

Trwa sprzedaż internetowa biletów na mecz 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy, gdzie nasza drużyna, w piątek (15 września) o godzinie 18:00 zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

Przypominamy, że Puszcza Niepołomice swoje domowe mecze rozgrywa na Stadionie Cracovii przy ul. Józefa Kałuży 1.

Bilety będzie można nabyć TUTAJ.

Wejściówki na to spotkanie będzie można zakupić również w dniu meczu od godziny 10:00 w kasach przy ul. Kałuży i przy ul. Kraszewskiego w Krakowie.

Bilety będzie można również zakupić stacjonarnie w kasie klubu przy ul. Kusocińskiego w Niepołomicach:

  • We wtorek (12.09) od godziny 16:00 do 20:00
  • W czwartek (14.09) od godziny 16:00 do 20:00

BILET ULGOWY:

Dostępne są bilety ulgowe dla uczniów, którzy ukończyli 13. rok życia i studentów. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.

KOBIETY I DZIECI:

Bilety dla kobiet i dzieci do 13. roku życia dostępne są w promocyjnych cenach. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Dzieci od 13. roku życia wchodzą na bilet ulgowy.

OFERTA DLA SENIORÓW:

Dla osób, które ukończyły 65. rok życia przysługują bilety ulgowe.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze. Bilety te można zakupić jedynie stacjonarnie.

ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

Dla zasłużonych, honorowych dawców krwi pierwszego stopnia przysługują bilety ulgowe. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji honorowego dawcy krwi na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.