STAL MIELEC CUP

W miniony weekend chłopcy z rocznika 2006 trenowanego przez trenera Michała Horkawego w Niepołomickiej Szkole Futbolu wzięli udział w turnieju STAL MIELEC CUP 2015.

Był to kolejny turniej po występie w GKS Tychy Cup, gdzie również zagrali na bardzo wysokim poziomie. Tym razem drużyna Puszczy Niepołomice zajęła bardzo dobre II miejsce, zdobywając je w pięknym stylu – jako jedyna drużyna nie przegrała ani jednego meczu, a w całym turnieju tracąc jedynie 3 bramki – ponadto nasz bramkarz Patryk Kolber został wybrany najlepszym piłkarzem na tej pozycji w całym turnieju!

Rocznik 2006 jest bardzo mocnym rocznikiem w naszej szkółce i pokładamy w nim duże nadzieje – dodaje trener Michał Horkawy który prowadzi chłopców już od 3 lat – to właśnie grupa Młodych Żubrów , którą tak dobrze znamy z dziecięcej eskorty piłkarzy podczas spotkań ligowych – wierzymy że za parę lat będziemy podziwiać ich grę w seniorskiej Puszczy Niepołomice !

SKŁAD: PATRYK KOLBER (BR) , KAROL MAJ , KACPER MUSZ , KUBA MIKLAS , DAMIAN STĘPNIOWSKI (K) , MATEUSZ KRÓL , FABIAN FRANKIEWICZ , TOMASZ STANASZEK , ROCH WÓJCIK , MIKOŁAJ SOLARZ , MACIEJ SOLARZ , KACPER KOSTYRA.
PUSZCZA NIEPOŁOMICE – SIARKA TARNOBRZEG 2:1

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – SOKÓŁ NISKO 3:1

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – POGOŃ STASZÓW 3:0

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – STAL MIELEC I 1:1

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – IGLOPOL DĘBICA 0:0

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – STAL MIELEC II 0:0

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – STAL STALOWA WOLA 1:0

1 Miejsce w turnieju zajęła Siarka Tarnobrzeg.

Medale i dyplomy wręczali trener Janusz Białek oraz Sebastian Łętocha. Sebastianowi życzyliśmy szybkiego powrotu do zdrowia, mówiąc jednocześnie, że Mateusz Broź dogoni do w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi. Odpowiedział, że Mateusz nie ma szans.

Zobaczymy!

 

fot dzięki uprzejmości rodziców