Świetlny Cup

W środę 20 czerwca na Stadionie Miejskim w Niepołomicach odbędzie się pierwsza edycja turnieju Świetlny Cup.

Przed nami pierwsze oficjalne wydarzenie na rozświetlonym Stadionie Miejskim. Do rywalizacji przy światłach staną piłkarze w roczniku 2009 szlifujący swój talent w klubach na terenie Miasta i Gminy Niepołomice. W towarzyskim turnieju wezmą udział: Niepołomicka Szkoła Futbolu Puszcza, Szkoła Futbolu Staniątki, Naprzód Ochmanów, KS Dąb Zabierzów Bocheński oraz Batory Wola Batorska.

Drużyny zagrają systemem każdy z każdym. Dodatkowym elementem turnieju będzie mecz pokazowy orliczek Puszczy Niepołomice z NIeszkowianką Nieszkowice Małe.

Turniej rozpocznie się w środę 20 czerwca o godzinie 18.00. Będzie to doskonała okazja, żeby zobaczyć w grze młode talenty z naszej gminy, ale również by po raz pierwszy poczuć atmosferę piłkarskiego święta w Niepołomicach w nieco innej scenerii.

Organizatorzy Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach oraz MKS Puszcza Niepołomice przygotowali szereg atrakcji. Rodzice i kibice będą mogli skorzystać ze strefy gastronomicznej a młodsi i najmłodsi goście turnieju będą mogli miło spędzić czas w strefie piłkarskich gier i zabaw.

Zakończenie turnieju zaplanowano na godzinę 21:30.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!