Szansa dla zmienników

Po raz drugi w odstępie kilkunastu dni piłkarze Puszczy Niepołomice zmierzą się w Myślenicach z Wisłą Kraków. Ostatni sparing znakomicie posłużył obu drużynom, które swoje mecze ligowe wygrały. 

Eksperci od wyrywania punktów przeciwnikom w doliczonym czasie gry znów spotkają się w ośrodku treningowym w Niepołomicach. Wszyscy mamy w pamięci kapitalną bramkę Dominika Zawadzkiego, która dala Puszczy cenne zwycięstwo nad Kotwicą, które umocniło naszą drużynę na trzecim miejscu w tabeli. Wisła w podobnych okolicznościach wygrała w Niecieczy, kiedy to w doliczonym czasie gry szalę zwycięstwa na korzyść Białej Gwiazdy przechylił w doliczonym czasie gry Mateusz Zachara.

Współpraca naszej drużyny z Wisłą Kraków jest kontynuowana i oba zespoły dziś znów zagrają między sobą. Trener Tułacz po zwycięstwie odniesionym nad Kotwicą zaznaczył, że we wtorkowym meczu szansę od pierwszej minuty dostaną przede wszystkim zawodnicy, którzy w weekend nie grali.

To znakomita okazja dla rezerwowych do pokazania się trenerowi Tułaczowi i zgłoszenia się w walce o pierwszy skład przed hitowym spotkaniem z Rakowem Częstochowa.

Początek meczu w Myślenicach o 17. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu spotkanie nie będzie otwarte dla publiczności.