Szczególny mecz trenera

Tomasz Tułacz w swoim rodzinnym mieście będzie chciał wydrzeć Stali cenne punkty.

Miejsce urodzenia, stadion na którym rozegrał ponad 120 meczów w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej i drużyna w której rozpoczynał swoją trenerską przygodę. Tomasz Tułacz będzie chciał jutro w Mielcu zdobyć  punkty w konfrontacji z tamtejszą Stalą.

Faworytem spotkania będą gospodarze, ale szkoleniowiec Puszczy już nie raz udowodnił, że ustawieniem taktycznym i personalnym potrafi sprawić problemy każdej drużynie. Jutrzejszy mecz, dla mieszkającego na co dzień w Mielcu trenera naszej drużyny z pewnością spowoduje mocniejsze bicie serca.

Ostatni raz oba zespoły spotkały się w sezonie 2015/16. W Mielcu w drugiej ligowej kolejce gospodarze wygrali 2-1, a w Niepołomicach padł bezbramkowy remis. Sezon wcześniej Puszcza wygrała w Mielcu 2-0, a rewanż na Stadionie Miejskim w Niepołomicach zakończył się podziałem punktów po strzelaninie i wyniku 3-3.

Tym razem znów oba zespoły po raz pierwszy naprzeciw siebie stanął w Mielcu. Kto tym razem okaże się lepszy w rodzinnym mieście naszego Trenera?