Terminarz meczów u siebie

Start pierwszoligowego sezonu tuż tuż. Znany jest już plan spotkań, które piłkarze Puszczy rozegrają w roli gospodarza. 

Grę w I lidzie rozpoczniemy 28 lipca meczem w Bełchatowie. Nadal czekamy na zgłoszenia kibiców chętnych do wyjazdu na to spotkanie. Więcej informacji tutaj.

Tymczasem dyrekcja klubu ustaliła już terminy spotkań, które rozegramy w roli gospodarza. Szczególnie ważną informacją jest fakt, że póki co terminarz dotyczy spotkań, które mają zostać rozegrane na stadionie Hutnika Kraków przy ul. Ptaszyckiego 4. Stadion Miejski w Niepołomicach w momencie składania dokumentów licencyjnych nie spełniał wszystkich wymagań pierwszoligowych.

Trwają obecnie prace związane z przystosowaniem infrastruktury w Niepołomicach do gry w I lidze. W ciągu kilku dni poznamy m.in. wykonawcę systemu identyfikacji kibiców, a także projekt przebudowy trybun oraz budynku klubowego. Jeśli wszystkie prace zakończą się bez większych zakłóceń, Zarząd klubu będzie czynił starania, aby pierwszy mecz w Niepołomicach odbył się 18 sierpnia. Wtedy w czwartej serii gier zagramy z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

Jeśli po przeprowadzonych pracach zostanie wydana zgoda na organizację meczów w Niepołomicach to jedyny mecz na stadionie Hutnika Kraków odbędzie się w piątek 2 sierpnia. Wówczas o godzinie 18.00 podejmiemy zespół Chojniczanki Chojnice.

Zachęcamy do zapoznania się z obecnie obowiązującym terminarzem meczów rozgrywanych w Krakowie. W przypadku otrzymania zgody na rozgrywanie meczów w Niepołomicach niezwłocznie opublikujemy zmodyfikowany terminarz oraz poinformujemy w jaki sposób można będzie zakupić karnety oraz bilety na poszczególne spotkania I ligi.

 

 

Leave a Reply