To już jest koniec…

To już jest koniec… Można zanucić w myślach popularną piosenkę Elektrycznych Gitar. W niedzielę czeka nas ostatni mecz w sezonie 2021/2021 w Fortuna 1 Lidze. Przeciwnikiem będzie GKS Bełchatów, który żegna się z rozgrywkami pierwszoligowymi. 

GKS Bełchatów w tym sezonie zdobył 23 punkty. Na ten dorobek składa się 6 zwycięstw i 7 remisów. „Brunatni” przegrali natomiast 20 meczów. Ponadto GKS do kończącego się sezonu przystępował z karą -2 punktów. Nieco lepiej ekipa z Bełchatowa radzi sobie na wyjazdach. W delegacji GKS zdobył bowiem 14 punktów. W ostatnim meczu wyjazdowym gracze Marcina Węglewskiego pokonali Chrobrego Głogów 1:0. W ostatniej kolejce nasi rywale ulegli GKS-owi Jastrzębie, co przesądziło o ich spadku do 2 Ligi. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra obie połowy niedzielnego starcia wynosi 5.8.

W niedzielę spotkamy się z GKS-em po raz 8. Do tej pory nasz zespół wygrywał 2 razy, 2 razy padał remis, a 3 razy lepszy okazał się GKS. W ostatnim meczu obu ekip to Puszcza okazała się lepsza wygrywając 2:0. Szybko objęliśmy prowadzenie po golu samobójczym, a pod koniec spotkania wynik na 2:0 ustalił Radionov.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.