To musi się udać!

Już w sobotę pierwszy mecz nowego sezonu przy K2! Liczymy, że od meczu z GKS-em Jastrzębie zobaczymy i przede wszystkim usłyszymy nową jakość na trybunach. 

Nie raz zwłaszcza w meczach pucharowych nasi kibice udowadniali, że potrafią pomóc Żubrom w osiągnięciu dobrego wyniku. Spontaniczny doping udowadniał, że ta  część sportowego widowiska ma potencjał i wymaga tylko lepszej organizacji.

Wiemy, że od nowego sezonu 2019/2020 Żubry będą mogły liczyć na zorganizowany doping swoich fanów. Miejscem w którym możemy się spodziewać gorącego wsparcia naszego 12 zawodnika będzie sektor A4. Przypominamy, że kupując karnet na mecze Żubrów wszyscy sympatycy Puszczy będą mogli skorzystać ze zniżki uprawniającej do wejścia na dwa spotkania bez dodatkowych kosztów. Również, jeśli nasi piłkarze wzorem ubiegłych lat będą rewelacją rozgrywek Pucharu Polski wszyscy posiadacze karnetów obejrzą te mecze za darmo.

Liczymy, że od 27 lipca zobaczymy nie tylko nowe twarze na murawie, ale również usłyszymy nową jakość naszego 12 zawodnika!

Do zobaczenia na K2! Mecz z GKS-em Jastrzębie już 27 lipca o godzinie 19:00.