Tomadex sponsorem technicznym

Podpisaliśmy umowę o współpracy z firmą Tomadex właścicielem marki KEEZA.

Umowa zawarta na najbliższy sezon zakłada przygotowanie przez firmę nowych strojów pierwszej drużyny (wyjazdowe, domowe, pucharowe) oraz zaopatrzenie piłkarzy i sztab szkoleniowy w sprzęt niezbędny do codziennej pracy!

Pierwszy efekt współpracy mogliśmy zaobserwować już podczas meczu pucharowego z Borutą Zgierz. Od pierwszej kolejki ligowej zawodnicy prezentować się będą już w nowych strojach.

Firma Tomadex s.c., istniejąca od 2004 roku, jest obecnie największym producentem akcesoriów kibicowskich w Europie. Zdobyte w ciągu dwóch dekad działalności doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra, pozwalają nam oferować szeroki zakres produktów wysokiej jakości, w rozsądnych cenach.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług potwierdza m. in. współpraca z największymi europejskimi klubami: Manchester City, FC Bayern Monachium, PSV Eindhoven, FC Gelsenkirchen Schalke 04 i FC Kopenhaga. Poza tym jesteśmy partnerami dla firm z branży marketingu sportowego oraz stowarzyszeniami kibiców. Nasze produkty są obecne na europejskich stadionach w trakcie najważniejszych imprez sportowych.

Działając na rynku biznesowym wychodzimy z założenia, że o sukcesie rynkowym decyduje profesjonalna obsługa. Tym samym stawiamy na jakość dostarczanego produktu oraz szybkość realizacji zamówień.

Firma Tomadex s.c., od na przełomie roku 2013/14 stała się właścicielem oraz wyłącznym dystrybutorem marki KEEZA.

Brand z odwróconym ”e”, to odzież zarówno sportowa, jak i casulowa. Zainicjowane starania mają na celu zwiększenie udziału na europejskim rynku strojów sportowych. Prowadzone przez nas działania marketingowe umacniają naszą silną pozycję w Europie. Chcemy być wzorem jednym z największych producentów odzieży i akcesoriów sportowych w Europie.

W ramach współpracy, oferujemy pełną obsługę wszystkich Klientów w zakresie:

– przygotowania wzorów strojów sportowych ( wizualizacje w plikach .pdf ),
– realizacji zamówień zgodnych z najwyższymi standardami
– synergia największych przedsięwzięć włącznie z wyznaczeniem specjalnego koordynatora projektu dbającego wyłącznie o zdefiniowaną kampanię / dla partnerów w zakresie sponsoringu technicznego z poziomu ekstraklasy i pierwszej ligi /
– opiekę handlowców