Tomasz Tułacz: Jesteśmy bardzo zadowoleni

Za nami kolejne zwycięskie spotkanie Żubrów. Mecz z Cracovią, wygrany przez Puszczę 1:0, na konferencji prasowej skomentowali obydwaj szkoleniowcy: Tomasz Tułacz i Tomasz Jasik.

Tomasz Tułacz (Puszcza Niepołomice): Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiemy, w jakiej sytuacji jesteśmy i jak ważny był to mecz dla obydwu drużyn. Bardzo się cieszę, że utrzymaliśmy ten sposób funkcjonowania z poprzedniego tygodnia i meczu z Lechem. Prowadzi nas to w dobrym kierunku.

Gratuluję zawodnikom tej postawy, dziękuję naszym kibicom za doping. Liga nadal trwa, dziś się cieszymy – a od jutra myślimy o kolejnym meczu.

Tomasz Jasik (Cracovia): Gratulacje dla Puszczy za zwycięstwo. Zagrali z dużą determinacją, byli bardzo dobrze zorganizowani i zasłużenie wygrali. My zagraliśmy słaby mecz, przede wszystkim bez energii, która cechowała nas w Białymstoku. Nie było konsekwencji w realizacji założeń taktycznych, zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

Nie zwieszamy głów. Chcemy wygrać pozostałe mecze, zdobyć punkty i pozostać w tej lidze. Sytuacja jest zła, ale nie tragiczna.