Trampkarze gromią

PUSZCZA Niepołomice – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 9:0 (4:0)
Bramki: Szewczyk dwie, Prusak dwie, Król, Sowiński, Książek, O.Rogowski i Przytulski.

PUSZCZA: Kucharczyk(36’Drabik) – Katarzyński(36′ Przytulski), Prusak, Biernat(36’O.Rogowski), Manaseryan(36’Korniak) – Miedziński(45’Starosta), Bielecki, Sowiński(45’Pawełek), Szewczyk, Król – Książek(45’Rożkiewicz)

W swoim przedostatnim meczu ligowym trampkarze starsi Puszczy pokonali na własnym boisku 9:0 Węgrzcankę Węgrzce Wielkie. Młodzi zawodnicy z Niepołomic dominowali nad przeciwnikiem który przyjechał w niepełnym składzie w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła.

Jednak to, że przeciwnicy „nie uzbierali” pełnej jedenastki niestety nie zadziałało motywującą na młodych zawodników Puszczy. Oprócz kanonady bramek i jeszcze większej ilości oddanych strzałów w grę niepołomickiej drużyny wkradało się zbyt dużo niewymuszonych błędów, niecelnych podań, strzałów znieprzygotowanych pozycji. Te elementy szwankowały i były widoczne.

Pozytywem spotkania były bramki, nie które z nich dużej urody. Jak na przykład ta strzelona przez Sebastiana Przytulskiego po pięknym uderzeniu z 25 metrów w okienko bramki gości. Przed trampkarzami starszymi Puszczy jeszcze tylko jedno spotkanie. Swoją rundę jesienna zakończą w przyszłą niedzielę meczem wyjazdowym z Targowianką Targowisko.

 

Łukasz Górka