Trampkarze na 2 miejscu

Wyniki bezpośrednich pojedynków decydowały o końcowym układzie tabeli w wielickiej lidze trampkarzy. Lepszymi od naszej drużyny okazali się młodzi zawodnicy Nadwiślanki Nowe Brzesko. Oba zespoły zgromadziły po 46 punktów w 20 meczach.

Drużyna złożona z zawodników z rocznika 1999 i 2000 na przestrzeni całego sezonu odniosła 14 zwycięstw, 4 remisy i tylko 2 razy schodziła z boiska jako przegrana.
W 20 spotkaniach trampkarze Puszczy zdobyli 76 bramek a stracili ich 20, 8 razy bramkarzom drużyny udało się zachować czyste konto.

W swoim ostatnim meczu ligowym niepołomiczanie pokonali Targowiankę Targowisko 4:1. Bramki dla Puszczy w tym meczu zdobywali Karol Lebiest, Mateusz Miedziński i dwie Dawid Książek.
W minioną niedzielę nastąpiło oficjalne zakończenie sezonu. Na początek w mieszanych składach na głównej płycie boiska w Niepołomicach zmierzyli się żółci z czerwonymi. Wygrali Ci pierwsi 5:3. Po gierce nadszedł czas podsumowań, także indywidualnych osiągnięć.

We wszystkich 20 spotkaniach zagrali Łukasz Król i Dawid Książek.
Najwięcej minut na boisku spędził Filip Bielecki (1310 minut)
Najwięcej bramek zdobył Łukasz Król (13 goli)
Najwięcej asyst również Łukasz Król (9 asyst)

Dodatkowo w klasyfikacji wewnętrznej króla strzelców wysoko uplasowali się Mateusz Miedziński (10 goli), Dawid Książek (9 goli), Patryk Szewczyk (8 goli) i Konrad Sowiński (7 goli).
W klasyfikacji asystentów dobre wyniki osiągnęli również Filip Bielecki i Daniel Jaworek (po 7 asyst), Mateusz Miedziński (6 asyst) oraz Karol Lebiest (5 asyst).

Wiek trampkarza zakończyli zawodnicy z rocznika 1999:
Mateusz Kucharczyk, Damian Rogowski, Łukasz Król, Karol Lebiest, Kamil Prusak, Jakub Pawełek, Artur Biernat, Dawid Starosta, Patryk Nosek, Patryk Szewczyk, Mateusz Kania, Daniel Jaworek, Adrian Ponikiewicz, Nikodem Korniak, Kamil Rożkiewicz.

Za nami sezon rozgrywek trampkarzy. Moja drużyna miała w nim dobre i bardzo dobre momenty, bywały też niestety momenty słabsze. Przed rozpoczęciem rozgrywek nie stawialiśmy sobie za cel zdobyć 1,2 czy 3 miejsce w lidze. Naszym celem było w każdym pojedynczym meczu zaprezentować się na boisku najlepiej jak tylko umiemy. Myślę, że to osiągnęliśmy ponieważ miałem przyjemność pracować z ambitną i inteligentną grupą młodych zawodników, która rozumiała zalecenia i w większości przypadków stosowała się ich. Każdy z systematycznych zawodników tej drużyny, a było ich ponad 20 poczynił znaczny postęp względem tego gdy spotkaliśmy się na pierwszych zajęciach w lipcu 2013. Dziękuje chłopakom, którzy od wakacji przejdą do grupy juniorów młodszych za współpracę i świetne pożegnanie. Życzę im wielu wspaniałych momentów w dalszej przygodzie z piłką. Wiem, że ich na to stać ponieważ mają potencjał i charyzmę. Z rocznikiem 2000 i tymi, którymi do nas dojdą z rocznika 2001 od lipca wkraczamy w kolejny etap pracy mający na celu stworzenie podwalin w nich pod dobrych piłkarzy, ale też i ludzi.
Dziękuje zawodnikom oraz ich rodzicom, zarządowi klubu, sponsorom, pracownikom klubu i wszystkim którzy pomagali przez cały rok rozgrywek piłkarskich w dobrym funkcjonowaniu tej drużyny – trener Łukasz Górka.