Trenerzy po meczu

Dwugłos trenerski po zakończonym spotkaniu 17. kolejki piłkarskiej II ligi pomiędzy Puszczą Niepołomice a Zagłębiem Sosnowiec. 

Daniel Wojtasz (II trener Zagłębia Sosnowiec): – Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Puszcza wyprowadziła dwie bardzo groźne kontry po naszym stałym elemencie gry w ofensywie. Jedna z tych kontr zakończyła się zdobyciem szczęśliwej bramki. W drugiej połowie przeważaliśmy z racji tego, że mieliśmy jednego zawodnika na boisku więcej w polu, nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Niestety pod bramką przeciwnika zabrakło skuteczności i mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy wyrównać, przechylić losów tego meczu na swoją korzyść.

Łukasz Gorszkow (Puszcza Niepołomice): – Zgadzam się z trenerem Zagłębia co do tego jak wyglądał mecz. Szczególnie druga połowa gdzie straciliśmy zawodnika i  była ona toczona troszeczkę pod dyktando rywala. Ale ta wizualna, optyczna przewaga Zagłębia, nie przełożyła się na nic. Niemniej jednak powiem, że smak zwycięstwa jest cudowny, a smak zwycięstwa w takim meczu, gdzie graliśmy z dobrym zespołem, gdzie graliśmy większą część drugiej połowy w osłabieniu smakuje jeszcze bardziej wyjątkowo. Za to chłopakom należą się duże słowa uznania i  szacunek. Każdy z nich dołożył od siebie te 10 procent więcej i to pozwoliło zastąpić Pawła (Strózika), który zszedł z boiska.