TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ Z ZAGŁĘBIEM LUBIN

Informujemy, że trwa sprzedaż biletów na mecz 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym na stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie zmierzymy się z Zagłębiem Lubin. Mecz odbędzie się 25 lutego (niedziela) o godzinie 12:30. 

Bilety można nabyć TUTAJ.

Wejściówki na to spotkanie będzie można zakupić również w dniu meczu od godziny 10:00 w kasach przy ul. Kałuży i przy ul. Kraszewskiego w Krakowie.

Bilety będzie można również zakupić w sprzedaży stacjonarnej w kasie klubu przy ul. Kusocińskiego w Niepołomicach:

  • We wtorek (20.02) od godziny 16:00 do 20:00
  • W czwartek (22.02) od godziny 16:30 do 20:00

BILET ULGOWY:

Dostępne są bilety ulgowe dla uczniów, którzy ukończyli 13. rok życia i studentów. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji na adres: natalia.bania(małpa)puszcza-niepolomice.pl.

KOBIETY I DZIECI:

Bilety dla kobiet i dzieci do 13. roku życia dostępne są w promocyjnych cenach. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Dzieci od 13. roku życia wchodzą na bilet ulgowy.

OFERTA DLA SENIORÓW:

Dla osób, które ukończyły 65. rok życia przysługują bilety ulgowe.

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze. Bilety te można zakupić jedynie stacjonarnie.

ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

Dla zasłużonych, honorowych dawców krwi pierwszego stopnia przysługują bilety ulgowe. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet należy wysłać skan legitymacji honorowego dawcy krwi na adres: pok(małpa)puszcza-niepolomice.pl.