Turniej Mikołajkowy naszej akademii

Kolejny raz Niepołomicka Szkoła Futbolu Puszcza organizowała dla swoich adeptów Turniej Mikołajowy.. Tym razem na wychowanków czekała specjalna niespodzianka.

Kadra szkoleniowa postanowiła zaskoczyć zawodników. W ciągu jednego dnia czekała na nich masa atrakcji piłkarskich. Na hali pneumatycznej przy Stadionie Miejskim w Niepołomicach boisko zostało podzielone na trzy sektory. Na jednym toczyły się wyrównane mecze, drugi zarezerwowany został na tor sprawności piłkarskiej, na trzecim zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w konkursie celności uderzenia na bramkę w której rozwieszona została specjalna płachta. W budynku klubowym znajdował się bufet, tradycyjnie suto zastawiony przez rodziców. W sali konferencyjnej toczyły się pojedynki na najwyższym poziomie podczas gry w FIFE 19. Mocno oblegany był również stół z “piłkarzykami”.

 Turniej Mikołajkowy to nasza sztandarowa impreza, oraz świetne podsumowanie roku piłkarskiego. Ta edycja była wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz zdecydowaliśmy się na coś innego niż turniej wewnętrzny. Oddźwięk jest bardzo pozytywny. Wszyscy po prawie czterech godzinach wspólnej zabawy wracali do domów z uśmiechem na ustach – mówi koordynator NSF Puszcza trener Łukasz Górka.

Oprócz atrakcji dla małych piłkarzy i piłkarek organizatorzy zadbali również o ich rodziców. Mamy mogły odprężyć się przy relaksacyjnym zabiegu pielęgnacji dłoni wykonywanym przez Monikę z Warsztatu Piękna Charisma ,a chętni tatusiowie wzięli udział w pokazowym meczu przeciwko kadrze szkoleniowej akademii I-ligowej Puszczy Niepołomice. Wszystko przebiegło zgodnie z planem a samo zakończenie było oczywiście mocno wyczekiwanym momentem przez młodych zawodników. Gdy pojawił się Święty Mikołaj z prezentami blisko 140 zawodników obecnych na wydarzeniu mocno się rozemocjonowało. Każdy obecny otrzymał klubową czapkę pełną słodyczy.