U-19/U-21 Podsumowanie rundy

Wyjazd do Orkana był ostatnim spotkaniem w rundzie jesiennej w Wojewódzkiej Lidze Junior Starszego. Rywalizację zakończyliśmy na 4 miejscu. 

Kadra zespołu jest oparta na roczniku 2002/2003 i stanowi ją 31 osób. Tak liczebna kadra jest spowodowana zgłoszeniem zespołu rezerw w IV lidze, gdzie 95% zespołu tworzą najlepsi juniorzy w danym mikrocyklu startowym.  

Nasi Juniorzy starsi odnieśli w rundzie jesiennej 11 zwycięstw, 4 remisy oraz ponieśli 2 porażki, co poskutkowało zdobyciem 37 punktów i zajęciem 4 miejsca. Pozycja mogłaby być wyższa, gdyby nie wpadki z niżej notowanymi zespołami. Natomiast czołówka ligi została pokonana .  

 Statystyki :

  • 4 miejsce 
  • 11 zwycięstw, 4 remisy, 2 porażki
  • 43 strzelone, 21 stracone gole

W meczach juniora starszego zagrała rekordowa liczba 31 zawodników :

Wróblewski Krzystof, Halczak Kacper, Uryga Filip, Janas Bartłomiej, Rybak Maksymilian, Małota Patryk, Kaczmarczyk Kacper, Belski Jakub, Garba Michał, Gruszecki Piotr, Jagła Grzegorz, Klima Kacper, Wacławik Tomasz, Wolak Daniel, Anioł Michał, Iwulski Sebastian, Tracz Maciej, Niemiec Kacper, Klisiewicz Lucjan, Nawalany Radek, Czekalski Bartosz, Pasternak Konrad, Gałka Kamil, Bochenek Nikodem, Skocz Hubert, Boroń Krystian, Cieluch Krzysztof, Dziób Szymon, Gołda Jakub, Gródecki Filip, Stokłosa Kacper.

Trener Tarasek Leszek: To była bardzo dobra runda w naszym wykonaniu. Gdybyśmy nie stosowali się do zakładanej rotacji najzdolniejszych juniorów do 4-ligowych rezerwy, być może teraz świętowalibyśmy awans do Makroregionalnej ligi juniorów. Jednakże to nie jest nasz podstawowy cel. Ponad wszystkim stawiamy na rozwój indywidualny zawodnika i taka filozofia zdecydowanie się opłaca, bo efekty kolokwialnie mówiąc widać gołym okiem. Cenne doświadczenie zebrane w tym wieku w rezerwach pomoże w ewentualnym zaistnieniu w kadrze pierwszego zespołu.

Sztab Szkoleniowy :

I trener: Tarasek Leszek 

II trener: Pałka Andrzej 

Trener Przygotowania Motorycznego: Cygnarowicz Marcin 

Trener Bramkarzy: Kapuściński Tadeusz