Utrzymać serię

17 września Puszcza Niepołomice ostatni raz znalazła pogromcę w meczu ligowym. Od tego czasu Żubry są niepokonane w II lidze.

Raków Częstochowa był ostatni zespołem, który wywiózł z Niepołomic 3 punkty i potrafił pokonać Puszczę Niepołomice w rozgrywkach II ligi. Łącznie w 16 meczach tego sezonu niepołomiczanie zanotowali ledwie 3 porażki. W sobotę do Niepołomic przyjedzie dziewiąty zespół w tabeli, Legionovia Legionowo.

Mecz z Legionovią w ramach 17. kolejki piłkarskiej II ligi rozpocznie się na Stadionie Miejskim w Niepołomicach w sobotę 12 listopada o godzinie 13:00.

Puszcza przystąpi do tego meczu po dwóch kolejnych zwycięstwach w lidze. Przed dwoma tygodniami w Niepołomicach Puszcza pokonała 2-0 GKS-Bełchatów, a tydzień temu takim samym zwycięstwem zakończyła swój mecz z Gryfem Wejherowo.

Zapraszamy na Stadion Miejski w Niepołomicach. Bilety w cenie 12 złotych (normalny), 5 złotych ulgowy (studenci, młodzież szkolna, emeryci, renciści), 1 złoty (kobiety, dzieci) można nabyć w klubowym sekretariacie w dni powszednie w godzinach 9.00-16.00.

Zachęcamy również do zakupu wejściówek bez wychodzenia z domu. Taką możliwość daje Państwu portal www.bilet.pax.pl

 

Zapraszamy na K2!