W delegacji u wicelidera

Po niepowodzeniu w meczu z Radomiakiem nasz zespół staje przed szybką okazją do rehabilitacji. Nie będzie to zadanie łatwe, bowiem nasz przeciwnik, mimo, iż jest beniaminkiem, to zajmuje drugie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. W Łęcznej czeka nas więc bardzo trudne zadanie. 

Górnik w obecnym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Łęcznianie po 24 meczach plasują się na drugiej pozycji w tabeli z dorobkiem 45 punktów. Do liderujących „Słoników” nasi rywale tracą zaledwie dwa punkty, ale należy pamiętać, że mają rozegrane o trzy spotkania więcej. Za plecami Górnika znajduję się Radomiak oraz ŁKS. Obie ekipy zgromadziły po 43 punkty.

Wiosna w wykonaniu ekipy z Łęcznej rozpoczęła się kapitalnie. W trzech meczach na wyjeździe Górnik zgranął 9 punktów. Potem jednak przyszły dwie porażki. Najpierw u siebie z Koroną, potem na wyjeździe z Radomiakiem. W ostatni spotkaniu ekipa trenera Kieresia zremisowała w górniczych derbach z GKS-em Jastrzębie 1:1.

Pod względem meczów u siebie Górnik jest najlepiej punktującym zespołem w całej lidze. W 12 spotkaniach na własnym obiekcie zespół z Łęcznej zdobył aż 29 punktów. Co więcej zespół z Łęcznej tylko raz przegrał u siebie. Sposób na Górnika znalazła dopiero na wiosnę Korona. Ponadto imponuje także bilans bramek zdobytych – 22 i straconych – zaledwie 5. Kurs w Fortunie, że strzelimy gola to 1.56.

Spotkanie z Górnikiem będzie 6 oficjalnym pojedynkiem pomiędzy zespołami. Bilans spotkań jest minimalnie lepszy dla nas i wynosi 3 zwycięstwa i 2 porażki. Ani razu nie dzieliliśmy się z Górnikiem punktami. Warto dodać, że w ostatnich trzech meczach Puszcza za każdym razem wygrywała i nie straciła ani jednej bramki. W sobotę szczególną uwagę nasi obrońcy będą musieli skupić na dwóch zawodnikach: Bartoszu Śpiączce i Pawle Wojciechowskim. Pierwszy z nich ma już na koncie 8 goli, a drugi 7. Kurs w Fortunie, że jutro zachowamy czyste konto to 3.85.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.