W niedzielę przyjedzie Podbeskidzie

Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie najbliższym rywalem Puszczy Niepołomice w rozgrywkach Nice 1 ligi. Mecz 28. kolejki już w najbliższą niedzielę 29 kwietnia. Początek spotkania o godzinie 17.00. 

Nadchodzące spotkanie Nice 1 ligi nasza drużyna rozegra z sąsiadem w ligowej tabeli, Podbeskidziem Bielsko-Biała, który o jedne oczko wyprzedza w zestawieniu nasz zespół.

Podbeskidzie w trwającym sezonie podobnie zresztą jak Puszcza zdecydowaną większość swojego dorobku zdobyła na własnym stadionie. Tak było m.in jesienią kiedy przegraliśmy w Bielsku-Białej 2-1. To oznacza, że w niedzielę nasi piłkarze wyjdą na murawę z dodatkową motywacją, by zrewanżować się za tamto niepowodzenie.

Środowe zwycięstwo odniesione nad GKS-em Katowice z pewnością dało naszej drużynie sporo oddechu i spokoju przed końcową fazą ligowej rozgrywki. Warto jednak kontynuować dobre wyniki jakie Puszcza odnosi przed własną publicznością.

Co ciekawe Podbeskidzie Bielsko-Biała to obok Miedzi Legnica, jedyny zespół który w 2018 roku nie zaznał porażki. Naszego najbliższego rywala można nazwać zespołem remisów w 2018 roku. Podbeskidzie w tym sezonie bowiem dwa mecze wygrało i aż 6 zremisowało. Puszcza jednak u siebie również w tym roku jest jednak niepokonana.

Bilety na niedzielny mecz można tradycyjnie nabyć w internetowej przedsprzedaży. Nie wychodząc z domu wejściówki można kupić za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. Ceny biletów prezentują się następująco: bilet normalny 12 złotych, bilet ulgowy 5 złotych, bilet specjalny 1 złoty. W dniu meczu kasy biletowe przed Stadionem Miejskim w Niepołomicach czynne będą od godziny 15.00.

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 29 kwietnia, g. 17:00
Stadion Miejski w Niepołomicach, ul. Kusocińskiego 2