W sobotę z Kotwicą

W sobotę 8 kwietnia Puszcza Niepołomice zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg. Zapraszamy na Stadion Miejski w Niepołomicach!

Jedyna niepokonana w 2017 roku drużyna w II lidze podejmie na własnym stadionie przedostatni zespół w lidze, Kotwicę Kołobrzeg. Początek meczu o 15:00.

Przed nami 25 kolejka piłkarskiej II ligi w Niepołomicach. W przygotowaniach do tego spotkania piłkarze Puszczy Niepołomice rozegrali w środę 5 kwietnia sparing z Wisłą Kraków. Mecz z przedstawicielem Lotto Ekstraklasy był szansą dla zawodników, którzy w dotychczasowych spotkaniach nie mieli okazji zaprezentować się w grze. Mimo porażki 0-2 była to znakomita okazja do uwidocznienia błędów popełnianych przez drużynę.

Warto podkreślić, że dopiero przedstawiciel Ekstraklasy potrafił wbić naszej drużynie dwie bramki i wygrać spotkanie z Puszczą.

Ten test był głównym elementem przygotowań do sobotniego meczu z Kotwicą. W sobotę z powodu kartek pauzować będą w naszej drużynie Łukasz Furtak i Bartosz Żurek. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się bezbramkowym remisem. Tym razem Kotwica zawita do Niepołomic jako drużyna, która walczy o wydostanie się ze strefy spadkowej. Przyjezdni zdobyli dotąd 22 punkty i jest to bardzo skromny dorobek. Widać jednak wyraźnie, że forma  tego zespołu zwyżkuje, bowiem w ostatniej kolejce podopieczni Ryszarda Wieczorka wygrali z Radomiakiem Radom 3-1.

Mecz poprowadzi Łukasz Karski ze Słupska. Będzie do drugi mecz z udziałem naszej drużyny, który w tym sezonie poprowadzi wspomniany arbiter. Nasi zawodnicy spotkali się z nim w Świeciu, w pierwszej rundzie Pucharu Polski.

Bilety na to spotkanie można kupić za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. W dniu meczowym sprzedaż rozpocznie się tradycyjnie na dwie godziny przed spotkaniem.

Zapraszamy na mecz!
Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg
Stadion Miejski w Niepołomicach, ul. Kusocińskiego 2
sobota, 8 kwietnia, g. 15:00