W sobotę zagramy o punkty!

2 marca o godzinie 17:00 rozpocznie się piłkarska wiosna w Niepołomicach!

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Puszczy Niepołomice na pierwsze ligowe spotkanie w 2019 roku. Rywalem Żubrów na niepołomickim K2 będzie Chojniczanka Chojnice.

W poniedziałek 25 lutego rozpoczniemy internetową sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Bilety za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl można nabyć nie wychodząc z domu. Przypominamy o konieczności wydrukowania biletu!

Stacjonarna sprzedaż będzie prowadzona w dni robocze (poniedziałek – piątek) w siedzibie klubu w godzinach pracy sekretariatu: 9.00-16.00. Możliwości zakupu biletu nie będzie jednak we wtorek 26 lutego.

W sobotę w dzień meczowy kasy biletowe przed Stadionem Miejskim w Niepołomicach czynne będę od godziny 15.00! Aby uniknąć kolejek sugerujemy by nie czekać z zakupem wejściówek do ostatniej chwili.

Najlepszą możliwością wcześniejszego zagwarantowania sobie możliwości obejrzenia meczu jest nabycie karnetu. Więcej o korzyściach i cenie karnetu można przeczytać tutaj.

Chojniczanka Chojnice zajmuje aktualnie 8 miejsce w rozgrywkach Fortuna 1 ligi. W pierwszym meczu pomiędzy zespołami padł remis 1-1.

Zapraszamy na mecz!