Wicelider w sobotę

puszcza-vs-odra-small1 października o 16.00 druga w tabeli Odra Opole przyjedzie do Niepołomic na mecz z Puszczą Niepołomice.

Odra to obok lidera z Częstochowy jedyny zespół w drugiej lidze, który po rozegraniu 10 meczów bieżącego sezonu nie poniósł porażki. Beniaminek ligowe zmagania rozpoczął znakomicie, choć w ostatnich spotkaniach zwolnił nieco swoje tempo.

Nasi zawodnicy w ostatnim tygodniu święcili same triumfy. Najpierw po rzutach karnych awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski zostawiając w pokonanym boju Lechię Gdańsk, a później w szczęśliwych okolicznościach zdobyli komplet punktów w Bytomiu. Atmosfera w zespole jest znakomita i drugą drużynę w tabeli czeka nie lada wyzwanie.

To może być jedno z ciekawszych meczów nie tylko kolejki, ale całej rundy jesiennej. Do Niepołomic przyjeżdża drużyna, która w 10 meczach zanotowała aż 6 zwycięstw i 4 remisy. Puszcza choć ostatniej ligowe spotkanie z Rakowem przegrała i zakończyła swoją roczną passę bez porażki na swoim terenie to jednak w ostatnich dniach dała swoim kibicom masę radości.

Odra Opole to chyba jedyna drużyna w Polsce w której występuje… czterech braci. Piłkarzami Odry są bowiem Marek, Mateusz, Waldemar i Janusz Gancarczykowie. Dodatkowo w Opolu gra były piłkarz Puszczy, Łukasz Staroń. Staroń grał w Niepołomicach wiosną 2014 roku. Zanotował wówczas 13 meczów w I lidze, strzelając jedną bramkę.

Bilety na to spotkanie tradycyjnie można kupić nie wychodząc z domu. Wystarczy skorzystać portalu bilet.pax.pl i przyjść z wydrukowanym biletem na mecz. Sprzedaż w dniu meczu w kasie biletowej przed stadionem rozpocznie się o 14.00, a więc dwie godziny przed meczem.

Puszcza Niepołomice – Odra Opole, sobota 1 października, g. 16:00.
Zapraszamy!