Wielka Sobota w delegacji

Zanim rozpoczniemy obchody Świąt Wielkiej Nocy czeka nas jeszcze wyjazdowe spotkanie w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi. Żubry w Jastrzębiu-Zdroju zmierzą się z tamtejszym GKS-em. Pierwszy gwizdek sędziego o 12:40. 

Do meczu z GKS-em przygotowujemy się w dobrych nastrojach po meczu z Chrobrym. Dla Żubrów mecz z GKS-em będzie drugim wyjazdem pod rząd w Fortuna 1 Lidze. Jak wspomnieliśmy wyżej w poprzedniej kolejce pokonaliśmy ekipę z Głogowa 2:0. Nasz jutrzejszy rywal meczem z nami rozpocznie passę 6 spotkań na własnym obiekcie.

GKS do tej pory zdobył w lidze 19 punktów i zajmuje 15 miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Tym samym podopieczni Pawła Ściebury absolutnie nie mogą czuć się pewni pozostania na zapleczu ekstraklasy. Przewaga nad ostatnim w tym momencie GKS-em Bełchatów wynosi zaledwie 3 punkty. Ekipa z Jastrzębia wiosenny start nie może zaliczyć do udanych. Z pięciu spotkań GKS wygrał zaledwie jedno i poniósł 4 porażki. Przed tygodniem zespół Pawła Ściebury przegrał 2:0 na wyjeździe z Widzewem, mimo że całą drugą połowę grał w przewadze jednego zawodnika. Kurs w Fortunie, że Puszcza pierwsza strzeli gola to 1.88.

– Jeśli chodzi o sytuację kadrową, to trener Paweł Ściebura ma pełen komfort i wszystkich zawodników do dyspozycji. Do składu po pazie kartkowej wraca Dominik Kulawiak, a z pełnym obciążeniem trenuje także Michał Bojdys. Żaden z zawodników nie narzeka również na poważniejsze urazy – czytamy na oficjalnej stronie GKS-u.

Do jutrzejszego meczu podchodzimy po wygranej z Chrobrym. Dzięki wygranej zajmujemy w tabeli 10 miejsce i mamy na koncie 29 punktów. W sobotę staniemy więc przed szansą na przekroczenie bariery 30 punktów w tym sezonie. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra obie połowy to 8.30.

Sobotnie starcie będzie 6 meczem ligowym pomiędzy obiema drużynami. Do tej pory nasz zespół wygrał 3 razy, a 2 razy padł remis. Ani razu naszym rywalom z Jastrzębia-Zdroju nie udało się nas pokonać! Ponadto jesienią zmierzyliśmy się z GKS-em w Pucharze Polski. Tam również okazaliśmy się lepsi i wygraliśmy 2:0.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.