Wielka Sobota w Łodzi

Do końca rozgrywek pozostało tylko 7 meczów, ale w tabeli może jeszcze dojść do wielu przetasowań. W Wielką Sobotę czeka nas starcie z Widzewem Łódź. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30. 

Widzew to zespół, który zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów. Wiosną nasi rywale zanotowali 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Co ciekawie obie przegrane łodzianie zanotowali na własnym stadionie. Najpierw lepsza okazała się Arka Gdynia. Potem sposób na RTS znalazła Odra Opole. W poprzedniej kolejce zespół prowadzony przez Janusza Niedźwiedzia zremisował z beniaminkiem Fortuna 1 Ligi – Skrą Częstochowa 2:2.

Łodzianie w tym sezonie lepiej punktują na własnym terenie. Z 50 punktów Widzew zdobył u siebie 29 punktów. Ponadto zawodnicy Janusza Niedźwiedzia strzelili przed własną publicznością 31 goli. Dla porównania na wyjeździe ta sztuka udała im się 14 razy. Najlepszym strzelcem Widzewa w tym sezonie jest Bartosz Guzdek. Napastnik ma na swoim koncie 6 goli.

W sobotę zmierzymy się z Widzewem po raz 4. Do tej pory bilans gier wynosi: 1-1-1. W dotychczasowym meczach obie ekipy zdobyły po jednym golu. Jesienią przy K2 lepszy okazał się Widzew wygrywając 1:0.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.