Wracamy do gry

Po przymusowej przerwie zawodnicy Puszcze Niepołomice wrócą do rywalizacji w Fortuna 1 Lidze. W sobotę zmierzą się w Głogowie z miejscowym Chrobrym. Początek meczu o 16:00. Co ciekawe do tej pory w meczach z głogowianami nigdy nie padł remis!

Co ciekawe w sobotę Chrobry po raz pierwszy po niemal czterech miesiącach zagra na swoim stadionie. Ekipa z Głogowa ostatni raz u siebie zagrała na początku grudnia, pokonując Resovię aż 3:0. Potem przyszła seria 5 kolejnych wyjazdów. Warto jednak zaznaczyć, że nasi rywale w wyjazdach zaprezentowali bardzo dobrą formę. Zdobyli w tym czasie 8 punktów odnosząc 2 zwycięstwa, 2 remisy i tylko 1 porażkę. Przed tygodniem Chrobry pokonał GKS Jastrzębie 1:0 i zameldował się na 10 pozycji z 29 punktami.

Puszcza zaległe spotkanie z Radomiakiem rozegra 14 kwietnia, a jutro w Głogowie przystąpi do meczu z 12 pozycji. NAsza strata do ekipy Ivana Djurdjevicia wnosi zaledwie 3 punkty. Jutro więc staniemy przed szansą na doścignięcie naszych rywali. Kurs w Fortunie, że jako pierwsi strzelimy gola to 2.17. Ligową wiosnę rozpoczęliśmy w kratkę. Najpierw przegraliśmy z Resovią, potem rozbiliśmy Arkę, by następnie ulec Koronie. Z tej wyliczanki wychodzi na to, że jutro będziemy triumfować, ale dobrze wiemy, że czeka nas bardzo ciężkie zadanie.

Chrobry na wiosnę przegrał tylko jeden mecz w Łodzi z Widzewem 1:0. Było to też pierwsze spotkanie od końca listopada w którym głogowianie nie zdobyli bramki. Kurs w Fortunie, że zachowamy czyste konto to 3.10. W sobotę zmierzymy się po raz 8 z Chrobrym na poziomie 1 Ligi. Do tej pory bilans wynosi 4-0-3 dla nas. W ostatnim meczu przy K2 pokonaliśmy Chrobrego 2:0. Równie miłe wspomnienia mamy z meczu w Głogowie. Wtedy wygraliśmy 1:0 po golu w końcówce spotkania.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.